Choroby cywilizacji.

Osteoporozy, zapalenia stawów, tarczycy, otyłość, poziom cukru we krwi, problemy żołądkowo-jelitowe systemu, bóle głowy, migreny, środki do pielęgnacji skóry, nadciśnienie tętnicze, choroby układu sercowo-naczyniowego choroby, alergie i choroby Osteoporozy, zapalenia stawów, tarczycy, otyłość, poziom cukru we krwi, problemy żołądkowo-jelitowe systemu, bóle głowy, migreny, środki do pielęgnacji skóry. nadciśnienie tętnicze, choroby układu sercowo-naczyniowego choroby, alergie i choroby
autoimmunologiczne są jednymi z najbardziej poważnych problemów zdrowotnych, które rosną z rytmy dziś.

Wszystkie prawie nieznane w „prymitywnych” kulturach, jak, na przykład,.x. mieszkańców wysp Fidżi Pacyfiku.

Tam mieszkańcy mają min, napompowane i systemów ciała i całkowitym braku objawów patologicznych w zdecydowanej ich większości. Wręcz przeciwnie, w zaawansowanych technologicznie ludności zachodu, coraz bardziej patologicznych dosłownie „θερίζουν”. Dlaczego? Nie będzie απορούσατε gdyby wiedział, że mieszkać w hotelu, choć nie. Na wyspach Fidżi mieszkańcy żywią się tropikalne owoce, które zawierają wiele enzymów, witamin i składników odżywczych, pić wodę z źródeł, tj. ορθομοριακό wody i zajmuje się głównie z ręczną pracą. Nie siedzą w biurach, jedząc szybkie produkty – „śmieci”, wypić kawę i napoje bezalkoholowe, a nawet nie odbywają się w nocy siedzą, oglądają telewizję i jedząc pizzę.

W końcu te „prymitywne” ludności żyją znacznie bardziej „ορθομοριακά”, że wszyscy jesteśmy w świecie zachodnim. Ale możemy to zrobić my, pomimo trudnych warunków, które nas otaczają; Stres, toksyny, odżywcze złym i stale zapłacimy przemysłowe, paszy itp. Odpowiedź-wielkie tak! W znacznym stopniu. Wystarczy, aby zrozumieć, jak powstają te wszystkie patologiczne objawy, i wiedzieć poprawnie. Zrozumieć, że wszystkie te patologiczne objawy spowodowane, przede wszystkim, z naruszeniem ορθομοριακών danych i zwykle mają wspólne przyczyny i cechy. Czyli jeśli nas ταλαιπωρήσουν, czy nie, zależy od naszej mentalności, odżywianie i styl życia. Nie przychodzą znikąd, i to nie nieuniknione.

Zacznijmy od niektórych stanach patologicznych wyjaśnienie i rozwiązywanie których pokazuje bardzo wyraźnie, co i dlaczego ochrona i aktualizacja psychosomatycznych naszego zdrowia jest czysto „ορθομοριακή” sprawa. Mam na myśli osteoporozy i zapalenia stawów.

Osteoporoza-to głównie zachodnie zjawisko.

Mimo, że statystyki i badania epidemiologiczne pokazują, że w wieku po 40 roku życia zaczyna się stopniowe zmniejszanie masy kostnej w populacji, to nie dzieje się na całej planecie Ziemia i nie dzieje się w tym samym stopniu. Na Wschodzie, w Indiach, Japonii, Chinach itp., a szczególnie, zanim wszystkie te kraje zaczną „związana jest z wcieleniem wpływów zachodu”, poziom osteoporozy był i w wielu przypadkach nadal być do 20 razy rzadziej niż na Zachodzie. I, oczywiście, w żadnym z tych krajów nie są zużywane są ogromne ilości mleka lub sera, jak zachodni lekarze zalecają swoim klientom, aby uchronić się przed osteoporozą, biorąc dodatkowy wapń.

Osteoporoza nie ma nic wspólnego z przyjmowania wapnia.

Nie ma żadnych poważnych i renomowanych naukowych badań, które pokazują, że osteoporoza w związku z zaburzeniami wchłaniania wapnia z produktów spożywczych. Wręcz przeciwnie, istnieje wiele badań epidemiologicznych, które wskazują, że nadmierne spożycie wapnia i nawet od złych troficzne źródeł i o nieregularnych kształtach, takich jak produkty mleczne, może, w przeciwieństwie do, co wierzy wielu, powoduje osteoporozę. To, oczywiście, i niezaprzeczalny doświadczenie zachodnich grup ludności, które zużywają tysiące ton mleka rocznie, starając się – bezskutecznie – chronić się od tej niepożądanej sytuacji. I nie tylko to. Nadmierne spożywanie nieregularny kształt wapnia można promować i inne problemy ze zdrowiem, jak ασβεστοποιήσεις tkanek, nerek i καρδιοαγγειακή erekcji, zaburzenia żołądkowo-jelitowe itp.

Osteoporozy i Osteomalacji.

Osteoporozy i Osteomalacji.

Osteoporoza dotyczy i organiczne elementy – głównie białka, które są tkanki łącznej, i „siatki”, na którym będzie „zbudowany” kość -ale i nieorganiczne, – minerały i mikroelementy, substancje żywności. Więc nie tylko sprawa powodu braku wapnia, jak niewyszukany wielu uważa. Faktycznie, brak lub bardziej poprawnie niepełne wchłanianie i przemianę wapnia, a nie wadą liczby, w wyniku kości stają się bardziej miękkie, i nie koniecznie bardziej porowata. To się nazywa osteomalacji, czyli miękkie kości i różni się od osteoporozy. W osteoporozie jest nie tylko brak wszystkich mineralnych metalu, ale ważniejsze rozkład i rozpad białka siatki, jak kolagen i οστεοκαλσίνη, co jest potrzebne do tego, aby można minerałów, aby budować mocne kości. Osteoporoza dotyczy głównie kręgosłup, biodra i żebra i jeśli nie zatrzymać czas może doprowadzić do złamania, deformacje kości, ból, dyskinezy i w dużych wieku stać się nawet przyczyną śmierci, ponieważ spadek w starszym wieku może prowadzić do zgonu. Jest to również bardzo niebezpieczne patologiczny stan, który wymaga szczególnej uwagi i powinny być doktora, nikt na wszelki wypadek, zanim będzie za późno. Te uszkodzenia układu kostnego gromadzą się wraz z upływem czasu i nagle kości stają się tak porowate i kruche, że nieszczęsny uderzył występują poważne złamania i zaczyna się Golgota interwencji medycznych. Jest oczywiste, że należy unikać za wszelką cenę.

Przyczyny osteoporozy.

Poniżej przeanalizujemy szczegółowo główne przyczyny osteoporozy, jakie składniki odżywcze – poprawnie cząsteczek – wymagane do prawidłowego rozwiązania tego zjawiska, jakie są ekologiczne systemy uczestniczą i jak. Dalej zalecamy proporcjonalna do profilaktyka i leczenie. Zwięźle przyczyny podsumować w następujący sposób:

Hormonalnego równowagi hormonalnej po menopauzie.
Naturalne zużycie z upływem czasu i wraz ze wzrostem wieku.
Problem tarczycy.
nadpobudliwość.
Nadpobudliwość przysadki i γοναδοτροφίνων.
Brak równowagi cukru.
Zaburzenia przewodu pokarmowego i zaburzenia wchłaniania składników odżywczych.
Lat brakuje witamin C i D, ale i wielu innych składników odżywczych, odpowiednich cząsteczek, które są niezbędne dla metabolizm i syntezę kolagenu i οστεοκαλσίνης.
Imperfect metabolizm wapnia.
Niewydolność wątroby τοξίνωση i niewydolności zużyte nerek.
Acid organizacja i πρωτεϊναιμία, z powodu υπερκατανάλωσης spożywczych pochodzenia zwierzęcego.
.
Alkoholizm.
Lat leki, szczególnie leki rozrzedzenie krwi, kortyzon i, jak zwykle, kortykosteroidy.
Reumatoidalne zapalenie stawów.
Przewlekłe stany zapalne.
Brak ćwiczeń fizycznych.
Co mówisz, myślisz jeszcze, że osteoporoza-to po prostu niedobór wapnia;

To zrozumienie osteoporozy.

To zrozumienie osteoporozy.

Podkreślamy wiele razy, że problemy zdrowia człowieka nigdy nie dotyczyły tylko poszczególnych narządów lub nawet systemów organizmu (tarczyca, καρδιοαγγειακό, hormonalnego, itp.) ale chyba jeden uogólnione i wyczerpania organizmu z powodu błędu myślenia, odżywiania i stylu życia. To ορθομοριακή podejście i pojęcie zdrowia. Patologia osteoporoza-to klasyczny przykład takiego naukowego πραγματικότητος. Spójrzmy bardziej szczegółowo niektóre z powodów, które przyczyniają się do osteoporozy aby zrozumieć lepiej. Robiąc to, być może, stanie się bardziej jasne, że są różne przyczyny w rzeczywistości są ze sobą powiązane, i .

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *